• 2019-08-23 - Bence napja van.

Select Page

extra wordpress theme

Nyolcvan szegedi érem a vidékbajnokságon – Csanki Márk négy, Kálmán Brenda három számban nyert

Nyolcvan szegedi érem a vidékbajnokságon – Csanki Márk négy, Kálmán Brenda három számban nyert

Kiválóan szerepeltek az NKM Szeged VE kajakosai és kenusai a Fadd-Domboriban rendezett vidékbajnokságon. Az egyesület versenyzői összesen 33 arany-, 23-ezüst és 24 bronzérmet szereztek.

A női mezőnyben Kálmán Brenda volt a legeredményesebb szegedi, a fiatal kenus három egyéni számban nyert, míg Kiss Ágnes két egyéni számban lett vidékbajnok. A fiúknál is egy kenus, Csanki Márk szerezte a legtöbb aranyérmet. A 16 esztendős tehetség az 1000 méter egyes mellett Papp Lászlóval a három páros számban győzött, C2 1000 méteren ráadásul az ifik között lettek elsők.

Az NKM Szeged VE eredményei a vidékbajnokságon:

1. OZSGYÁNI BENCE – K1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
1. CSANKI MÁRK – C1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
1. SZABÓ KRISZTIÁN – C1 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő
1. HORVÁTH ALEXANDRA – K1 Női felnőtt 1000m A Döntő
1. PAPP LÁSZLÓ-CSANKI MÁRK – C2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m A Döntő
1. ZS. SOMLÓ DÁNIEL-SEGURA-BARANYAI DÁNIEL – C2 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
1. GYÁNYI MILÁN-PARAGI PETRA-MARANEC-DÓZSA ZSOMBOR-ÖRDÖGH FLÓRA – PC4 Vegyes Gyermek U10-U12 1000 m A Döntő
1. CSANKI IMRE-MOLNÁR DÁNIEL – C2 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
1. FÜLÖP LEVENTE-KUPECZ KRISTÓF – K2 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
1. DOBRONOKY ZALÁN-GÁL ÁDÁM – K2 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő
1. PAP MÁTÉ-JÓVÁRI PATRIK – K2 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
1. VERES DÓRA – K1 Női Serdülő U16. 500m A Döntő
1. KÁLMÁN BRENDA – C1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő
1. KÁLMÁN BRENDA – C1 Női Ifjúsági U17-U18. 200 m A Döntő
1. KISS ÁGNES – C1 Női Kölyök U14 500 m A Döntő
1. LACZÓ DÁNIEL – K1 Férfi Felnőtt 500m A Döntő
1. HORVÁTH ALEXANDRA – K1 Női Felnőtt 500 m A Döntő
1. GYÁNYI LEVENTE-MOLNÁR CSANÁD – C2 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
1. PAPP LÁSZLÓ-CSANKI MÁRK – C2 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
1. RÉVÉSZ PÉTER-BALOGH BÁLINT-KARDOS LEVENTE-TÓTH BÁLINT – K4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m A Döntő
1. GYÁNYI LEVENTE-SZILÁGYI BALÁZS – C2 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.
1. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF – K2 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.
1. VUGERNICSEK TAMÁS – C1 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.
1. KÁLMÁN BRENDA – C1 Női Serdülő U15-U16 2000 m Döntő I.
1. DOBRONOKY ZALÁN-GÁL ÁDÁM – K2 Férfi Kölyök U14. 2000m Döntő I.
1. KISS ÁGNES – C1 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.
1. HÁRI-KOVÁCS DÉNES-HAJDÚ ANDRÁS – MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.
1. PAPP LÁSZLÓ-CSANKI MÁRK – C2 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.
1. BAKOS ÁGNES-NYERGES CSENGE – K2 Női Kölyök U13. 2000m Döntő I.
1. POZSGAI BULCSÚ-TÖRÖK PÉTER – PC2 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő I.
1. GYÁNYI MILÁN – MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
1. PARAGI PETRA – MC1 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
1. CSOMOR BALÁZS-MARÓTHY HUBA-BALOG ÁRON-KOCSIS-TÓTH BENEDEK – MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x200m Döntő I.

2. MOLNÁR CSANÁD – C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
2. REDENSZKI SOMA – C1 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő
2. TÓTH BÁLINT – K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő
2. ZS. SOMLÓ ZSUZSANNA-MOLNÁR-GÁBOR GYÖRGY-DORNBACH DÁNIEL-KISS MARTIN – PC4 Vegyes Gyermek U10-U12 1000 m A Döntő
2. OZSGYÁNI BENCE – K1 Férfi Serdülő U15 500m A Döntő
2. GYÁNYI LEVENTE – C1 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
2. KISZELY PETRA – C1 Női Kölyök U14 500 m A Döntő
2. SZABÓ KRISZTIÁN – K1 Férfi Felnőtt 500m A Döntő
2. SLÉBER PATRIK-MOLNÁR DÁNIEL – C2 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
2. ZS. SOMLÓ DÁNIEL – SEGURA-BARANYAI DÁNIEL – C2 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
2. INDRE SZABOLCS-BARNA KRISTÓF-BAGI MIKLÓS-BALOGH MÁTÉ – K4 Férfi Serdülő U15-U16. 2000m Döntő I.
2. VERES DÓRA-BOLDIZSÁR DALMA – K2 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.
2. SLÉBER PATRIK-MOLNÁR DÁNIEL – C2 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.
2. SZABÓ ANNABELLA – C1 Női Serdülő U15-U16 2000 m Döntő I.
2. MOLNÁR CSANÁD – C1 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.
2. KISZELY PETRA – C1 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.
2. CSOMOR BALÁZS – MK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I.
2. SZABADKAI FERENC-CSÁNYI BERTALAN-PIGNICZKI NIMRÓD-VERES ÁDÁM – MK4 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
2. MÜLLER FERENC-MARÓTHY HUBA – MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
2. BAGI MIKLÓS-BALOGH MÁTÉ-BARNA KRISTÓF – K1 Férfi Serdülő U15-U16. 3X200m váltó Döntő I.
2. SZABÓ LEVENTE-HORVÁTH-FOCK ERIK-HÁZI ÁBEL – K1 Férfi Kölyök U13. 3X200m váltó Döntő II.
2. UGRIN GERGŐ-VERES ARTÚR-CSOMOR BENCE-MÜLLER FERENC – MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x200m Döntő I.
2. PARAGI BOTOND-HÁRI-KOVÁCS DÉNES-RÓTH BERTALAN-SIMON PÉTER – MK1 Férfi Gyermek U12 4×200 m váltó Döntő II.

3. CSOMOR BALÁZS-SIMON PÉTER-KELEMEN BLANKA-NAGYI VANESSZA – MK4 Vegyes Gyermek U10-U12 1000 m A Döntő
3. GYÁNYI LEVENTE – C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
3. JUHÁSZ LAURA-UJVÁRI VIKTÓRIA – K2 Női Serdülő U16. 1000m A Döntő
3. CSANKI IMRE-SZILÁGYI BALÁZS – C2 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
3. KARDOS LEVENTE-TÓTH BÁLINT – K2 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő
3. VUGERNICSEK TAMÁS – C1 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
3. MOLNÁR CSANÁD – C1 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
3. SZABÓ ANNABELLA – C1 Női Serdülő U15-U16. 500m A Döntő
3. VUGERNICSEK TAMÁS – C1 Férfi Serdülő U16. 200m A Döntő
3. MEGYESI BOTOND – C1 Férfi Serdülő U15 200 m A Döntő
3. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF – K2 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
3. PAP MÁTÉ-JÓVÁRI PATRIK – K2 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
3. JUHÁSZ LAURA-UJVARI VIKTÓRIA – K2 Női Serdülő U16. 500m A Döntő
3. SZABÓ ANNABELLA – C1 Női Serdülő U15-U16. 200m A Döntő
3. DUNAI RAJMUND-INDRE SZABOLCS-BAGI MIKLÓS-BAGI MÁTÉ – K4 Férfi Serdülő U15-U16. 500m A Döntő
3. FÜLÖP LEVENTE – K1 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.
3. JUHÁSZ LAURA-UJVÁRI VIKTÓRIA – K2 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.
3. VARGA NELLI – C1 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.
3. ÁCS PÉTER-CSÁNYI LEVENTE-FODOR NORBERT-HAJÓS ÁDÁM – MK4 Férfi Gyermek U12 2000m Döntő I.
3. BORBÉLY PATRIK-FEHÉR LEVENTE – PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
3. NAGYI VANESSZA – MK1 Női Gyermek U10 2000 m Döntő I.
3. JÓVÁRI PATRIK-INDRE SZABOLCS-DUNAI RAJMUND – K1 Férfi Serdülő U15-U16. 3X200m váltó Döntő II.
3. GÁL ÁDÁM-MOLNÁR BENCE-SZIKULA ÖRS – K1 Férfi Kölyök U14. 3X200m váltó Döntő I.
3. KELEMEN BLANKA-VÖRÖS SZONJA-BAKOS NÓRA-ERDÉLYI DORISZ – MK1 Női Gyermek U12 4×200 m váltó Döntő I.

4. VERES DÓRA-BOLDIZSÁR DALMA – K2 Női Serdülő U16. 1000m A Döntő
4. SZARKA KRISZTIÁN – C1 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő
4. KUPECZ KRISTÓF – K1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
4. SZILÁGYI BALÁZS – C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
4. INDRE SZABOLCS-DUNAI RAJMUND-BALOGH MÁTÉ-BARNA KRISTÓF – K4 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m A Döntő
4. PAPP LÁSZLÓ – C1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
4. KISZELY ZSÓFIA – C1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő
4. FÜLÖP LEVENTE – K1 Férfi Serdülő U15 500m A Döntő
4. REDENSZKI SOMA – K1 Férfi Felnőtt 500m A Döntő
4. MOLNÁR DÁNIEL – C1 Férfi Serdülő U15 200 m A Döntő
4. SIMON PÉTER-PARAGI BOTOND – MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.
4. HÁZI ÁBEL-SZABÓ LEVENTE – K2 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.
4. SIKET RAJMOND-SZÁMFIRA LILI – PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
4. ÖRDÖGH FLÓRA – MC1 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
4. BALOG ÁRON-KOCSIS-TÓTH BENEDEK – MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
4. KELEMEN BLANKA-BAKOS NÓRA – MK2 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.
4. PAP MÁTÉ – K1 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.
4. HOMOLYA ZSOMBOR-PINTÉR PÉTER-POZSÁR SZABOLCS – MK1 Férfi Kölyök U13. 3X200m váltó Döntő I.
5. DOBRONOKY ZALÁN – K1 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő
5. PAP MÁTÉ – K1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
5. JUHÁSZ LAURA – K1 Női Serdülő U16. 1000m A Döntő
5. FLACH DIÁNA-MOLNÁR LUKÁCS-SIKET RAJMOND-BARNA DÁVID – PC4 Vegyes Gyermek U10-U12 1000 m A Döntő
5. MEGYESI BOTOND – C1 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
5. ZS. SOMLÓ DÁNIEL – C1 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
5. RÉVÉSZ PÉTER-BALOGH BÁLINT – K2 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő
5. VERES DÓRA-BOLDIZSÁR DALMA – K2 Női Serdülő U16. 500m A Döntő
5. KISZELY ZSÓFIA – C1 Női Ifjúsági U17-U18. 200 m A Döntő
5. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL – C1 Férfi Serdülő U16. 200m A Döntő
5. SLÉBER PATRIK – C1 Férfi Serdülő U15 200 m A Döntő
5. BOLDIZSÁR DALMA – K1 Női Serdülő U16. 200m A Döntő
5. VÁNYI VIVIEN – K1 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.
5. BOGNÁR ZSOMBOR-PINTÉR PÉTER-SOMOGYI MARCELL-HOMOLYA ZSOMBOR – MK4 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.
5. LŐRINCZ LAURA-PULJER PANNA – K2 Női Kölyök U14. 2000m Döntő I.
5. MOLNÁR CSEPKE – C1 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.
5. ZÖLDI ZOÉ-ERDÉLYI DORISZ – MK2 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.
5. ZS. SOMLÓ ZSUZSANNA – MC1 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
6. FÜLÖP LEVENTE – K1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
6. CSANKI IMRE – C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
6. VUGERNICSEK TAMÁS – C1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
6. SZILÁGYI BALÁZS – C1 Férfi Serdülő U15 200 m A Döntő
6. VÁNYI VIVIEN – K1 Női Serdülő U16. 200m A Döntő
6. FLACH DIÁNA – MC1 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
6. FÜLÖP LEVENTE-TÚRI ZOLTÁN-NAGY LEVENTE-MOLNÁR ÁDÁM – TC4 Vegyes Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
6. CSOMOR BENCE-VERES ARTÚR – MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
6. SZARKA KRISZTIÁN – C1 Férfi Kölyök U14 2000 m Döntő I.
6. BOZÓKI LILI – K1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.
6. SZALMA RÁDHA-PULJER PANNA-LŐRINCZ LAURA – K1 Női Kölyök U14. 3X200m váltó Döntő I.
6. HAJDÚ ANDRÁS-HAJÓS ÁDÁM-FODOR NORBERT-CSÁNYI LEVENTE – MK1 Férfi Gyermek U12 4×200 m váltó Döntő I.
7. MEGYESI BOTOND – C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
7. UJVÁRI VIKTÓRIA – K1 Női Serdülő U16. 1000m A Döntő
7. VERES RÉKA – K1 Női Serdülő U16. 200m A Döntő
7. JÓVÁRI PATRIK – K1 Férfi Serdülő U16 500m A Döntő
7. SZIKULA ÖRS-MOLNÁR BENCE – K2 Férfi Kölyök U14. 2000m Döntő I.
7. MOLNÁR-GÁBOR GYÖRGY – MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
7. RÓTH BERTALAN – MK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő II.
8. KARDOS LEVENTE – K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 500m A Döntő
8. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL – C1 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
8. ZS. SOMLÓ DÁNIEL – C1 Férfi Serdülő U16. 200m A Döntő
8. SLÉBER PATRIK – C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
8. SZIKULA ÖRS-MOLNÁR BENCE – K2 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő
8. VERES RÉKA – K1 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.4. CSANKI IMRE – C1 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.
8. HORVÁTH-FOCK ERIK – K1 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.
8. KOVÁCS OLIVÉR-VARGA BENCE – PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
9. KOCSIK MAJA-NÓGRÁDI MINNA – K2 Női Kölyök U13. 2000m Döntő I.
9. KLEIN MARCELL – MK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I.
10. DORNBACH DÁNIEL – MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
11. VÖRÖS SZONJA – MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.
11. SZÉNÁSI KRISTÓF – C1 Férfi Kölyök U14 2000 m Döntő I.
11. MOLNÁR LUKÁCS – MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
11. HORVÁTH-FOCK REGINA – MK1 Női Gyermek U10 2000 m Döntő I.
12. HAVASS ZSOMBOR – MK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I.
13. PAPP MÁTÉ-UGRIN GERGŐ – MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
14. MARANEC-DÓZSA ZSOMBOR – MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
14. SZALMA RÁDHA – K1 Női Kölyök U14 2000 m Döntő I.
20. KISS MARTIN – MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
22. POZSÁR SZABOLCS – K1 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.
22. BARNA DÁVID – MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.

Online adás

lejatszo